Zemex

Zemex

Zemex (Земекс) - компанія, що спеціалізується на виготовленні високоякісних вудилищ: спінінгів, фідерів, поплавкових, карпових. Історія компанії відносно коротка, але незважаючи на це, фахівці компанії змогли вивести її на міжнародний рівень, тепер це всесвітньо відомий бренд, який знає кожен рибалка, якщо він шанувальник надійних та якісних риболовних товарів.  Використовуючи досвід корейських і японських колег, а також відгуки рибалок аматорів і професіоналів, колектив Zemex зумів домогтися виходу високої якості і приголомшливої ергономіки випускаємих вудилищ.

Виробництво вудилищ Zemex розташовується в Південній Кореї, жителі якої, як відомо, дуже сумлінно підходять до виконання своєї роботи. При виготовленні спінінгів Zemex використовуються такі сучасні матеріали як: карбон, графіт, магній і різні сплави. На виході рибалки отримують вудилища високого класу за дуже доступною ціною. При цьому лінійка продукції зможе задовольнити запити самих вимогливих рибалок. Ціновий діапазон дозволяє підібрати снасті всякому рибалці, але в кожному сегменті гарантується високий рівень виконання.

Спініги Zemex

Серед цих вудилищ безліч моделей різних цінових категорій. Всі вони працюють зі всілякими приманками: воблерами, волкерами, попперами, блешнями, силіконом, і т.п. Ось кілька прикладів:

У розробці лінійки Zemex Buriza враховані побажання як любителів ловлі з берега так і з човна. У ній передбачається застосування різноманітних проводок і оснасток, класичних і джигових. У спінінгах Земекс Буріза використовується карбон SkyFlex 36TON із застосуванням технологій H.S.T. і EVO Light, завдяки чому спінінгам властиві високі показники чутливості, відмінні кастингові характеристики і невелика вага.

Поєднання широких можливостей і помірної вартості слід відзначити в спінінгах Spider. Довжини бланків від 2,1 до 3 метрів з тестом від 0.3-5 до 10-50 грамів робить Spider відповідним для рибалки початківця, де кожен зможе підібрати для себе недороге вудилище що відповідатиме умовам ловлі на всі 100%. Трофейна щука на воблер, або окунь з допомогою мікроджига ловиться з однаковим успіхом. Головне, правильно підібрати модель.

З'явившись в 2012, Zemex Viper пережив кілька удосконалень. Спінінги з високою чутливістю, малою вагою і відмінною роботою на виважуванні полюбилися рибалкам різних країн. Встановлена ​​на бланк пропускна фурнітура легка і міцна, та, перешкоджає захлестам. Надійні котушкотримачі чудово зарекомендували себе. Високомодульний карбон забезпечує підвищену міцність і чутливість снасті.

Серія Zemex Solid є сукупністю кидкових і резонуючих властивостей вудилищ і призначена головним чином для джига з берега. Анімація спінінгів добре проявляє себе на великих дистанціях. Застосування легких моделей припаде до смаку як любителям так і професіоналам. Досвідчені руки перетворюють цей бланк в надійний і уловистий інструмент, що дозволяє досягати високих результатів на спортивних змаганнях.

Zemex Impressive - це серія спортивних спінінгів високого класу. Інноваційні технології дозволили створити найлегші бланки з унікальними резонансними властивостями. Завдяки технології Yumi System, вудилища серії Zemex Impressive мають чудові кастингові властивості, що в сукупності з відмінним балансом вудилища, дозволяє проводити рибальські сесії з особливим комфортом і насолоджуватися успішними і ефективними рибалками.

Zemex Bass Addiction  - жорсткі, надійні і ефективні інструменти для ловлі воблерами всіх типів і моделей в межах тестового діапазону. На окрему увагу заслуговує відмінне співвідношення ціна-якість, що робить спінінги Zemex Bass Addiction одними з найпопулярніших серед вудилищ даного класу.

Серія вудилищ Zemex Rexar спеціально розроблена для джигової риболовлі з човна з урахуванням специфіки подібного виду ловлі. Спінінги Rexar зібрані на бланках швидкого ладу з високими резонансними властивостями і хорошими кастинговими характеристиками. Вудилища Rexar володіють достатнім запасом потужності, тому не варто переживати, якщо на іншому кінці шнура виявиться важка риба: ваше вудилище пом'якшить кожен її ривок. Важливою деталлю, на яку варто звернути увагу, є використання в серії Zemex Rexar кілець Weibo, що найкращим чином позначається на дальності закидання і довговічності використовуваного вами шнура.

Фідери Zemex

Для любителів придонної ловлі у компанії Земекс є величезний асортимент снастей. Вибір споживачеві доведеться зробити з таких моделей:

Універсальная снасть Pro Feeder підходить для риболовлі як на річках з швидкою течією, так і в водоймах зі стоячою водою. Вудилище комплектується трьома змінними вершинками. Для виготовлення використовується високомодульний карбон і кільця SIC з обробкою з нержавіючого металу. Це дозволяє використовувати будь-які види жилок.

Витончені спортивні вудилища Grand Feeder призначені для далекого закидання і вилову великого здобичі. Є три їх категорії: Long Distance - для наддалеких закидів на відстань понад 150 метрів, довжиною 3,9-4,2 метра і тестами до 180 грамів; Medium - c 3,3-3,6-метровими бланками для ловлі коропа і карася в водосховищах або ляща і плітки - в річках середньої величини; пікерні - для риболовлі на малій дистанції.

Універсальність і прогресивний лад характерні для Zemex Razer. Тут також є кілька класів: для ловлі коропа або амура в платних водоймах підійдуть зразки категорії Heavy, рибалка в річках і озерах на ляща або карася можлива з більш легким снастями Medium і Light.

Збалансована інформативність, швидкий лад і велика резервна потужність - це Zemex Rampage River Feeder, елегантне спортивне вудилище. Складні умови в швидкому потоці або далека дистанція і кастинг є рідною стихією для цього вудилища, перевіреного на різних змаганнях. Бланк фідера, Slim, виготовлений з карбону і оснащений протизахлесними кільцями New Concept Guide no Tangle Korea. Це авторський виріб з підписом Design by Sergey Popov.

Бюджетні фідери Iron призначені для аматорської риболовлі, використовуються як класичні фідера або для флет-методу. У лінійці є пікерні і важкі моделі для різних водойм і умов ловлі. Сильна течія не стане на заваді успішній риболовлі. У комплекті фурнітура зі вставками Sic і посиленим вхідним кільцем, комбінована рукоять і графітові вершинки в кількості трьох штук.

Початківці рибалки-спортсмени і досвідчені любителі оцінять переваги фідера з середньо-швидким ладом Zemex Hi-Pro Feeder. У лінійці три категорії: Heavy, Light, Picker.Спінінг Zemex Eternal 832L (251см, 3.0-12.0гр)
Стрій вудилища: Швидкий (Fast) Тест: 3,0-12гр Тип: спінінг
10648грн.
Спінінг Zemex Eternal 792L (236см, 2.0-10.0гр)
Стрій вудилища: Швидкий (Fast) Тест: 2,0-10гр Тип: спінінг
10111грн.
Спінінг Zemex Viper Trout Series 722L (2,18м 2,2-12,0гр)
Стрій вудилища: Середній (Moderate) Тест: 2,2-12,0гр Тип: спінінг
3484грн.
Спінінг Zemex Viper Trout Series 702L (2,13м 2,0-8,0гр)
Стрій вудилища: Середній (Moderate) Тест: 2,0-8,0гр Тип: спінінг
3350грн.
Спінінг Zemex Viper Trout Series 682UL (2,03м 1,5-7,0гр)
Стрій вудилища: Середній (Moderate) Тест: 1,5-7,0гр Тип: спінінг
3247грн.
Спінінг Zemex Extra 792UL (236см, 1.0-7гр)
Стрій вудилища: Супер швидкий (Extra Fast) Тест: 1,0-7гр Тип: спінінг
1423грн.
Спінінг Zemex Extra S-762UL (229см, 1.0-5гр)
Стрій вудилища: Супер швидкий (Extra Fast) Тест: 1,0-5гр Тип: спінінг
1403грн.
Спінінг Zemex Eternal 862L (259см, 4.0-16.0гр)
Стрій вудилища: Швидкий (Fast) Тест: 4,0-16гр Тип: спінінг
11176грн.
Спінінг Zemex Impressive S-732UL (2,22м 0,3-5,0гр)
Стрій вудилища: Супер швидкий (Extra Fast) Тест: 0,3-5,0гр Тип: спінінг
8174грн.
Спінінг Zemex Impressive T-762UL (2,29м 0,5-7,0гр)
Стрій вудилища: Супер швидкий (Extra Fast) Тест: 0.5-7.0гр Тип: спінінг
7953грн.
Спінінг Zemex Impressive S-702XUL (2,13м 0,3-3,0гр)
Стрій вудилища: Супер швидкий (Extra Fast) Тест: 0,3-3,0гр Тип: спінінг
7953грн.
Спінінг Zemex Impressive T-732UL (2,22м 0,5-6,0гр)
Стрій вудилища: Супер швидкий (Extra Fast) Тест: 0.5-6.0гр Тип: спінінг
7732грн.
Спінінг Zemex Ultimate Professional 802H (244см, 15-56гр)
Стрій вудилища: Супер швидкий (Extra Fast) Тест: 15-56гр Тип: спінінг
6065грн.
Спінінг Zemex Ultimate Professional 802MH (244см, 8-32гр)
Стрій вудилища: Супер швидкий (Extra Fast) Тест: 8-32гр Тип: спінінг
5949грн.
Спінінг Zemex Ultimate Professional 762M (229см, 7-28гр)
Стрій вудилища: Супер швидкий (Extra Fast) Тест: 7-28гр Тип: спінінг
5679грн.
Показано з 1 по 15 із 77 (6 сторінок)