+38 (098) 152 5545

Термобілизна

Термобілизна

Важливість наявності термобілизни у спорядженні рибалки, мисливця чи туриста важко переоцінити. Всі її достоїнства вже віддавна оцінили просунуті любителі активних видів відпочинку і зимових видів спорту. Хороша, якісна термобілизна ефективно відводить зайву вологу від тіла, зберігає власне тепло, швидко висихає. Завдяки цим якостям, термобілизна дарує своїм власникам комфорт і затишок не залежно від погодних умов і навантажень, у ній Ви не переохолодитесь, а також і не перегрієтесь, що благотворно впливає на стан Вашого організму та самопочуття. Використовувати термобілизну можна не лише на риболовлі, полюванні, у поході, на лижах чи при спортивних навантаженнях, існують універсальні та щоденні моделі які стануть корисними і на прогулянці у місті, і у офісі чи на будь-якій іншій роботі.

Не залежно від роду діяльності термобілизна подарує Вам комфорт і впевненість у собі. Вона сприяє збереженню нормальної температури тіла і енергії, що особливо важливо при підвищених навантаженнях.

Недорого купити якісну термобілизну можна у нашому інтернет-магазині "Рибальські Штучки". Представлені моделі здатні приємно здивувати кожного покупця, як і в плані якості, так і в плані цінової політики. Чоловіча термобілизна Columbia (виробництво Німеччина)

Комплект чоловічої термобілизни Columbia (виробництво Німеччина) на 95% виконаний з поліестеру, і на..

495.00грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
0