Костюми для риболовлі, полювання, туризму та активного відпочинку на природі

Костюми для риболовлі, полювання, туризму та активного відпочинку на природі

Шанувальники риболовлі, полювання та інших видів активного відпочинку на природі, окрім необхідного спорядження, зобов'язані мати відповідну екіпіровку, до якої відносяться спеціальні костюми. Головне завдання якісного костюму для риболовлі чи полювання забезпечити максимальний комфорт та зручність в будь-яких умовах, будь-то сонячний день, вітряний, дощовий чи штормовий. 

Обрати такий костюм не так легко як здається. По-перше, скоріше за все, обмежитися одним варіантом костюму який би підходив під всі можливі умови не вийде, тому рекомендовано не шукати універсальний варіант, а купити костюм до кожного сезону, тобто, щонайменше: літній, демісезонний, зимовий. По друге, серед величезної кількості пропозицій на сучасному ринку  не важко загубитися. Тут, рекомендуємо  при купівлі звертати увагу не тільки на вартість, але і характеристики костюмів. Не завжди дорогущий костюм краще дешевшого, адже в багатьох випадках в ціну товару закладено витрати на брендування, тому часто товари відомих фірм значно дорожчі ніж маловідомих, хоча при цьому не завжди виграють у якості та характеристиках. 

У нашому магазині ми пропонуємо до Вашої уваги якісні костюми для риболовлі, полювання, туризму та активних видів відпочинку на природі від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Ми ретельно підбираємо асортимент нашого магазину, тому весь одяг характеризується практичністю, функціональністю, тривалим експлуатаційним терміном і на 100% відповідає своїй вартості. Затрудняєтесь з вибором? Сміливо звертайтесь до менеджерів, вони радо допоможуть обрати саме той костюм для риболовлі чи полювання, який буде підходити Вам якнайкраще.Демісезонний костюм Norfin Pro Dry 2
Norfin Pro Dry 2  - це всесезонний костюм для комфортної риболовлі в будь-яку погоду. Тришарови..
8160.60грн.
Зимовий костюм Norfin Element Gray (-20°/ 6000мм)
Norfin Element Gray це зимовий костюм спеціально розроблений експертами Norfin для районів з м'якими..
4344.20грн.
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
0