+38 (098) 152 5545
0
0

Ваш кошик порожній!
Туристичний та кемпінговий посуд

У поході, на тривалій риболовлі чи на кемпінгу неможливо обійтися без їжі. А для того щоб її приготувати необхідний відповідний туристичний посуд.  До вибору туристичного посуду, як, з рештою, і до вибору іншого спорядження для активного відпочинку, слід відноситься ретельно і обдумано. У похід, на риболовлю, на кемпінг, або в подорож на автомобілі слід брати тільки необхідні речі, щоб не перевантажувати рюкзак або багажник транспортного засобу, але в той же час туристичного посуду повинно бути в достатній кількості, щоб приготувати їжу, забезпечити всіх окремими ємностями для їжі і пиття, а також для зберігання продуктів харчування. Для кожного окремого випадку набір необхідного туристичного посуду може кардинально відрізнятись.  Так для туристів легкоходів, що подорожують на самоті, може вистачити індивідуального казанка з ложкою, мискою та чашкою, а то й взагалі лише однієї інтегрованої системи та ложки, а для довгого відпочинку компанією, або для кемпінгу, чи сімейного пікніка уже потрібно і казанки, і набір тарілок, чашок, ножів, ложок та виделок. Спільне в туристичному посуді одне - він повинен бути міцним, легким та компактним.

Якщо ви плануєте придбати якісні товари для приготування їжі на природі - то ви попали туди куди слід, у нашому магазині ви знайдете все необхідне, усі товари відмінної якості і за доступними цінами.

Серед туристичного посуду, в магазині "Рибальські штучки" ви знайдете:

  • термоси різних модифікацій і ємностей;
  • горнятка та термочашки з герметичними кришками, складними ручками і карабінами;
  • фляги;
  • стаканчики;
  • комплекти посуду і аксесуарів для пікніка;
  • туристичні миски;
  • ємності для зберігання рідин та продуктів.

Ми ретельно підбирали постачальників, віддаючи перевагу найвідомішим і найнадійнішим виробникам, продукція яких заслужила високу оцінку споживачів у всьому світі. Маєте сумніви щодо вибору? Сміливо звертайтесь до менеджерів, вони допоможуть зробити оптимальний вибір, швидко оформлять та відправлять Ваше замовлення в будь-який куток України.