+38 (098) 152 5545

Воблер Allblue Shanks 110SP (репліка Jackall Rerange 110SP)

Модель:
SHANKS 110SP~01
Артикул:
SHANKS 110SP
Виробник:


175.00грн.


Доступні варіанти
Короткі характеристики
Вага воблера
15гр
Довжина воблера
110мм
Заглиблення
1,5-2м
Всі характеристики

Allblue Shanks 110SP - це воблер який найкращим чином зарекомендував себе у наших рибалок. Щука та трофейний окунь дуже позитивно оцінили цю приманку, про що говорять численні відгуки від рибалок. Цю приманку також часто використовують для ловлі судака в сутінках.

По своїй суті  Allblue Shanks 110SP це репліка Jackall Rerange 110SP. Слід зауважити, що якість виконання дуже високого рівня.

Гра воблера розмашиста, на паузах присутні затухаючі коливання. Воблер простий в управлінні і добре адаптований під різні типи ривкової проводки, від агресивних стилів, до повільних "вмираючих" проводок. Основною, звичайно ж, залишається агресивний твічінг з паузами, під час яких Allblue Shanks 110SP зависає і злегка погойдується з боку в бік.

Воблер оснащено дуже гострими, чіпкими гачками, шумовими кульками та системою дальнього закиду. Завдяки цьому істотно вдалося підвищити польотні характеристики приманки і, відповідно, можливість обловлювати великі водні простори, не сходячи з одного місця. Таку можливість оцінять берегові спінінгісти. 

Характеристики воблера

Вага воблера
15гр
Довжина воблера
110мм
Заглиблення
1,5-2м
Плавучість
суспендер
Тип
мінноу
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів


Зверніть увагу
0