+38 (098) 152 5545

Воблер Bearking Rigge 90SP (копія Zip Baits Rigge 90SP)

Новинка
Модель:
Z90
Виробник:


155.00грн.


Доступні варіанти
Короткі характеристики
Вага, гр
10
Довжина, мм
90
Заглиблення, м
0,5-1,2
Всі характеристики

Bearking Rigge 90SP (копія Zip Baits Rigge 90SP) - це воблер що, успішно спокушає "зубасту" в будь-який сезон, а восени дана приманка дуже ефективна при ловлі крупного окуня. До його переваг слід віднести хорошу дальність і точність закидання навіть у вітряну погоду - це забезпечується магнітною системою, відмінну керованість на різних стилях проводки, високу якість виготовлення, стійке зовнішнє покриття, гострі і міцні трійники, а також цілком доступну вартість.

Rigge 90SP має нейтральну плавучість, що дозволяє робити тривалі паузи, тримаючи приманку в полі зору хижака. Цей прийом особливо важливий при ловлі малоактивної примхливої ​​риби. На ривках приманка широко нишпорить і створює видимі здалеку відблиски, завдяки своїм плоским бокам, світловідбиваючому покриттю, і особливій формі тіла.

На рахунку цього воблера величезна кількість позитивних відгуків з боку рибалок. Свою славу Rigge 90SP отримав завдяки високій результативності при ловлі щуки на глибинах до 1,2 м, а також крупного окуня, жереха та судака.

Характеристики воблера

Вага, гр
10
Довжина, мм
90
Заглиблення, м
0,5-1,2
Плавучість
суспендер
Тип
мінноу
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.


Зверніть увагу
0