+38 (098) 152 5545
0
0

Ваш кошик порожній!

Намагаючись зробити процес замовлення і купівлі товару якомога простішим і доступнішим наш інтернет-магазин "Рибальські штучки" підтримує наступні види оплати:


- накладний платіж (післяоплата )

Оплата товару здійснюється після того, як він буде доставлений за адресою призначення, або на склад (відділення) служби доставки. Покупець може бути впевнений у тому, що він отримає товар у належній якості та комплектації, оскільки у нього буде можливість перевірити його стан перед тим, як оплачувати вартість покупки і доставки. Однак, у цьому випадку службою доставки стягуються додаткові кошти за переказ коштів відправникові, сума стягнення залежить від суми замовлення і тарифу відповідної служби доставки.


- передоплата, або безготівкова (найвигідніший спосіб оплати)

Передоплата, або оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, ми надішлемо Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку, через Приват24, термінал, або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.  В разі предоплати на картку Приват Банку покупцю надається знижка у розмірі 3-5% від суми замовлення. Знижка може не надаватись на товари, що відпускаються по акційній ціні.