+38 (098) 152 5545
0
0

Ваш кошик порожній!

Оформивши замовлення в інтернет-магазині "Рибальські штучки" Ви можете розраховувати на швидке відвантаження та доставку товару навіть у найвіддаленіші куточки нашої країни. Розуміючи бажання клієнта якнайшвидше отримати товар, ми робимо все можливе щоб задовільнити його. В більшості випадків замовлення відсилається покупцеві в день оформлення, а відтак Ви можете отримати товар вже через 1 - 2 дні, а в деяких випадках у той же день.

В нашому інтернет магазині доступні наступні способи отримання товару:

 - самовивіз

Товар забирається покупцем самостійно безпосередньо з відділення нашого магазину. Вартість - 00грн.


- через служби доставки ("Нова Пошта", "Укрпошта", "Інтайм"  і т.п.)

Ми співпрацюємо зі всіма наявними в Україні службами доставки, а тому можемо здійснювати доставку Вашого замовлення практично в будь-який куточок нашої держави. Замовлення доставляється до відділення відповідної служби, і здійснюється, як правило протягом 1-2 днів. Магазин не стягує кошти за доставку замовлення до служби доставки, покупець оплачує лише послуги служби доставки. Вартість залежить від дальності, а також від ваги та об'єму замовлення - в більшості випадків знаходиться в межах 35-45 грн. 

Перевірку замовлення на предмет цілісності упаковки ми рекомендуємо здійснювати на місці - у відділенні служби доставки у Вашому місті. За наявності зовнішніх пошкоджень упаковки вимагайте від працівників філії доставки задокументувати це!


- доставка кур'єром по вказаній адресі

Кур'єри оперативно доставлять замовлення за вказаною вами адресою у зручний для вас час і продемонструють цілісність, комплектність, а також нададуть всі необхідні документи. Вартість такої доставки, в більшості випадків коливається в межах 55-75 грн.

Зазвичай доставка кур'єром по вказаній адресі займає 1 - 2 дні. У будь-якому випадку наші менеджери уточнять і назвуть час доставки.


Замовлення, сума яких перевищує 1000грн доставляються безкоштовно. Виключенням можуть бути великогабаритні замовлення, замовлення що включають товари з акційною ціною, або замовлення, що включають товари безкоштовна доставка на які заборонена умовами співпраці з виробником, або постачальником.  Безкоштовна доставка здійснюється до відділення відповідної служби доставки, що вказується клієнтом. 

При замовленні окремих товарів, а також оптових партій, терміни і методи доставки узгоджуються окремо в кожному конкретному випадку.