+38 (098) 152 5545

Обертальна блешня Grows Culture Synchrony №2,5

Модель:
GC-SY-25-1
Виробник:


55.00грн.


Доступні варіанти
Короткі характеристики
Тип блешні
обертальна
Вага, гр
6,5
Розмір
2,5
Всі характеристики

Обертальна блешня Grows Culture Synchrony є копією відомої блешні від Pontoon 21. Конструкція блешні повністю копіює оригінал. Незважаючи на своє сучасне походження, блешня виконана в класичній, дещо консервативній компоновці, однак при цьому у кожного складового її елемента є свої родзинки.


Пелюстка блешні відрізняється своїм декором - він двосторонній і до того ж ще і реверсивний. При обертанні пелюстки вдалося домогтися оригінального ефекту, близького до об'ємного зображення. Хижак бачить провокуючий малюнок пелюстки під будь-яким кутом огляду. Чи це не привід для атаки?


Приманка оснащена трійниками з мушкою. Це дозволяє вирішити відразу кілька завдань: виконується маскування трійника, здійснюється стабілізація задньої частини блешні при проводці, і, найголовніше, - мушка служить додатковою родзинкою для залучення хижака.


Осердя блешні виконано у вигляді злегка звужуємого циліндра, що призводить до деякого зміщення центру ваги в головну частину. Це, в свою чергу, надає блешні кращу стійкість при проводці. Аналогічну роль виконують і канавки на тілі. Сталеві кульки і конус-відбивач, що стоять перед тілом блешні, ​​є своєрідними підшипниками, які забезпечують пелюстці свободу обертання. Сама дужка, що відповідає за кріплення пелюстки на осі, виконана з жорсткого, стійкого до деформації, дроту. Краї дужки розплющені і в них висвердлені отвори


Вісь блешні виготовлена ​​із сталевого нержавіючого дроту з достатньою пружністю. Її завдання постійно зберігати всю конструкцію приманки в робочому стані.


Різноманітна колірна гамма в сукупності з декількома розмірними варіантами гарантує оптимальний вибір приманки під будь-якого хижака, під будь-які умови.


Блешню Grows Culture Synchrony варто купити, і ось чому:

  • По показнику ціна / якість у блешень від Grows Culture немає конкурентів на ринку України
  • Відмінний вибір розмірів / ваг
  • Вибір кольорів - під будь-які умови знайдеться варіант
  • Блешня легко заводиться, відмінно працює, і чудово ловить, завдяки чому завоювала велику прихильність у рибалок
  • Купуючи блешню Grows Culture Synchrony, як і інший товар, в нашому магазині, ви можете бути впевнені в гідній якості

Характеристики блешні

Тип блешні
обертальна
Вага, гр
6,5
Розмір
2,5
Кут відхилення пелюстки
45
Розмір пелюстки, мм
33
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.


Зверніть увагу
0