+38 (098) 152 5545

Обертальна блешня Grows Culture Ball Bearing Spinner №2,5

Модель:
GC-BBS-25
Виробник:


55.00грн.


Доступні варіанти
Короткі характеристики
Тип блешні
обертальна
Вага, гр
6,2
Розмір
2,5
Всі характеристики

Обертальна блешня Grows Culture Ball Bearing Spinner є копією відомої блешні від Pontoon 21. Конструкція блешні повністю копіює оригінал. Сердечник набірний, складається з декількох кульок різного діаметру. Саме за рахунок сердечника центр ваги блешні трохи зміщений до задньої частини тіла, що позитивно позначається на дальності і точності закидання. Крім того, при проводці блешні у водній товщі генеруються дещо інші коливання, що впливають на реакцію хижака.


Особливою є також і пелюстка блешні Grows Culture Ball Bearing Spinner. Насамперед, вона відрізняється своїм декором - він двосторонній, і до того ж, ще і реверсивний. Завдяки цьому при обертанні пелюстки вдалося домогтися оригінального ефекту, близького до об'ємного зображення. Хижак бачить провокуючий малюнок пелюстки під будь-яким кутом огляду. Чи це не привід для атаки? Відхилення від осі на рівні 40-45 градусів, що дозволяє використовувати приманку як на течії, так і в стоячій воді. 


Блешня оснащена трійниками з мушкою. Це дозволяє вирішити відразу кілька завдань: виконується маскування трійника, здійснюється стабілізація задньої частини блешні при проводці, і, найголовніше, - мушка служить додатковою родзинкою для залучення хижака.


Блешню Grows Culture Ball Bearing Spinner варто купити, і ось чому:

  • По показнику ціна / якість у блешень від Grows Culture немає конкурентів на ринку України
  • Відмінний вибір розмірів / ваг
  • Вибір кольорів - під будь-які умови знайдеться варіант
  • Блешня легко заводиться, відмінно працює, і чудово ловить, завдяки чому завоювала велику прихильність у рибалок
  • Купуючи блешню Grows Culture Ball Bearing Spinner, як і інший товар, в нашому магазині, ви можете бути впевнені в гідній якості

Характеристики блешні

Тип блешні
обертальна
Вага, гр
6,2
Розмір
2,5
Кут відхилення пелюстки
45
Розмір пелюстки, мм
32
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.


Зверніть увагу
0